Pierwsze dziecko – część I

W większości małżeństw dochodzi do takiego momentu, w którym mąż i żona decydują się na poważny, kolejny krok w swoim życiu, jakim jest poczęcie dziecka na świat. Zazwyczaj przy porodzie mężczyzna mdleje, a na widok nowo narodzonego dziecka, syna bądź córki, zaczyna płakać, co nigdy wcześnie mu się nie zdarzało. Na widok tego jego żona uśmiecha się i zaczynam płakać razem z nim 🙂 Małżeństwo jest piękne, ale tylko i wyłącznie jeśli zostało zawarte z miłości, a nie za zapachem pieniędzy przyszłego małżonka, czy też małżonki.

Pierwsze dziecko przysparza wiele kłopotów, które przemieniają się w pierwszym roku niewyspanym dniami. Często zdarza się, że małżeństwo robi sobie grafik, z którego wynika jasno, kto w których dniach będzie zaglądał do dziecka, jeżeli obudzi się o 3 rano, potem 20 minut po 3 itp. Mężczyzna po paru dniach ma dość, ale miłość do dziecko jest tak silna, że po chwili z uśmiechem na twarzy rozbawia dziecko. Czy Ty również miałeś dosyć pierwszych dni, odkąd przyszło na świat Twoje pierwsze dziecko??

Dziecko w pierwszym roku, a właściwe także w pozostały powinno być obdarzone całkowitą miłością. Dziecko to najwspanialsza rzecz jaka może przytrafić się rodzicom.

To pierwsza część artykułu dotyczącego naszego pierwszego dziecka. Zapraszam do subskrypcji blogu, bo wkrótce pojawią się dalsze części.

5 Komentarze

  1. Mi się wydaję, że mój synek jest trochę inny od reszty dzieci. Z nikim się nie chce bawić. Powinnam się martwić ?

Komentowanie jest wyłączone.